لینکدین از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر عبور کرد

لینکدین اعلام کرد که تعداد کاربران این سرویس از مرز ۵۰۰ میلیون نفر عبور کرده است.لینکدین که زیر پرچم مایکروسافت فعالیت می‌کند، ساعاتی پیش اعلام کرد که تعداد کاربرانش از مرز ۵۰۰ میلیون عبور کرده است. زمانی که مایکروسافت این شبکه‌ی اجتماعی را در سیزدهم ژوئن سال ۲۰۱۶ از آن خود کرد، لینکدین ۴۳۳ میلیون نفر کاربر در سطح جهان داشت. ۵۰۰ میلیون کاربر لینکدین در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا قرار دارند و با استفاده از امکانات و پتانسیل این شبکه‌ی اجتماعی، به یافتن موقعیت‌های جدید شغلی و همچنین شرکت کردن در بحث‌های تخصصی حوزه‌ی کسب و کار می‌پردازند.

لینکدین علاوه بر اعلام عبور از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر، آمارهای جالب توجه دیگری نیز ارائه کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط لینکدین، هر رابطه‌ای که کاربران در این شبکه ایجاد می‌کنند به معنای گسترش دامنه‌ی ارتباطات حرفه‌ای کاربران است که نتیجه‌ی آن، شناخته شدن بیشتر و در نتیجه قرار گرفتن در معرض موقعیت‌های شغلی جدیدتر و بهتر است. اطلاعات ارائه‌شده توسط لینکدین نشان از این دارند که با برقراری یک رابطه‌ی جدید، کاربران به‌صورت میانگین در معرض برقراری ارتباط با ۴۰۰ نفر دیگر قرار می‌گیرند. با هر ارتباط شانس کاربران برای دریافت پیشنهاد از ۱۰۰ کمپانی که جویای کارمندی با مشخصات شما هستند، افزایش پیدا می‌کند؛ همچنین هر ارتباط به معنای امکان آشنایی با بیش از ۵۰۰ موقعیت شغلی است.

درباره: مهدی قربانی

هرچه در جستجوی آنی آنی -- یک گیک آی تی -- منتقد و خبرنگار -- عاشق تولید محتوا و ایده پردازی -- علاقمند به عکاسی -- مدیریت و سردبیر سایت نیوز آی تی

0 دیدگاه در “لینکدین از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر عبور کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه