لینکدین از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر عبور کرد

لینکدین اعلام کرد که تعداد کاربران این سرویس از مرز ۵۰۰ میلیون نفر عبور کرده است.لینکدین که زیر پرچم مایکروسافت فعالیت می‌کند، ساعاتی پیش اعلام کرد که تعداد کاربرانش از مرز ۵۰۰ میلیون عبور کرده است. زمانی که مایکروسافت این شبکه‌ی اجتماعی را در سیزدهم ژوئن سال ۲۰۱۶ از آن خود کرد، لینکدین ۴۳۳ میلیون نفر کاربر در سطح جهان داشت. ۵۰۰ میلیون کاربر لینکدین در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا قرار دارند و با استفاده از امکانات و پتانسیل این شبکه‌ی اجتماعی، به یافتن موقعیت‌های جدید شغلی و همچنین شرکت کردن در بحث‌های تخصصی حوزه‌ی کسب و کار می‌پردازند.

لینکدین علاوه بر اعلام عبور از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر، آمارهای جالب توجه دیگری نیز ارائه کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط لینکدین، هر رابطه‌ای که کاربران در این شبکه ایجاد می‌کنند به معنای گسترش دامنه‌ی ارتباطات حرفه‌ای کاربران است که نتیجه‌ی آن، شناخته شدن بیشتر و در نتیجه قرار گرفتن در معرض موقعیت‌های شغلی جدیدتر و بهتر است. اطلاعات ارائه‌شده توسط لینکدین نشان از این دارند که با برقراری یک رابطه‌ی جدید، کاربران به‌صورت میانگین در معرض برقراری ارتباط با ۴۰۰ نفر دیگر قرار می‌گیرند. با هر ارتباط شانس کاربران برای دریافت پیشنهاد از ۱۰۰ کمپانی که جویای کارمندی با مشخصات شما هستند، افزایش پیدا می‌کند؛ همچنین هر ارتباط به معنای امکان آشنایی با بیش از ۵۰۰ موقعیت شغلی است.

درباره: نیوز آی تی

وب‌سایت نیوز آی تی در سال ۹۰ تاسیس شد و ماموریت آن اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است. ما در نیوز آی تی تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف فناوری روز دنیا به کار می‌گیریم. ما همواره سعی می‌کنیم تا اخبار و مقالات دست اول دنیا را به موقع به مخاطبین خود ارائه کنیم، تمامی اخبار و مقالاتی که در این سایت منتشر می‌شوند یا توسط خود نویسندگان سایت مستقیما نگارش می‌شوند یا بصورت کامل از منابع خارجی ترجمه و نگارش و تهیه می‌گردند، بنابراین در انتشار مطالب هرگز از منابع فارسی کپی برداری نخواهد شد، همچنین تمامی مطالب ترجمه شده با ذکر ناشر و لینک به صفحه مقاله اصلی همراه خواهند بود.

0 دیدگاه در “لینکدین از مرز ۵۰۰ میلیون کاربر عبور کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه