ایرانسل تعرفه ترافیک سایت‌های داخلی را ۵۰ درصد کاهش داد؛ ارائه بسته ویژه

ایرانسل نرخ محاسبه ترافیک وب‌سایت‌های داخلی را نصف کرد. این اپراتور، بسته مشاهده‌ی محتوای داخلی و خارجی را هم ارائه داد.ایرانسل همانند همراه اول، در راستای اجرای دستور کمیسیون تنظیم مقررات برای کاهش تعرفه‌ی محتوای شبکه ملی اطلاعات، هزینه‌ی مشاهده‌ی محتوای سایت‌های داخلی پرترافیک را برای مشترکان تعرفه‌ی آزاد اینترنت همراه این اپراتور ۵۰ درصد کاهش داد.

با اجرای این کاهش قیمت، مشترکانی که بدون بسته از اینترنت همراه ایرانسل استفاده می‌کنند، برای بازدید از سایت‌های پرترافیک داخلی، ۵۰ درصد مشاهده‌ی وب‌سایت‌های خارجی هزینه‌ پرداخت می‌کنند یا از اعتبارشان کم می‌شود.

ایرانسل برای استفاده‌ی هم‌زمان از سایت‌های داخلی و خارجی توسط کاربرانی که از بسته‌های اینترنتی استفاده می‌کنند، بسته‌ی مخصوص ارائه داده است. البته این بسته فعلا مختص مشترکان اعتباری است و برای مشترکان دائمی نیز به‌زودی ارائه می‌شود.

این بسته‌ی ویژه‌ی سایت‌های داخلی و خارجی، ۱ گیگابایت ترافیک ویژه دریافت محتوای وب‌سایت‌های ایرانی و ۵ گیگابایت ترافیک برای وب‌سایت‌های بین‌المللی در اختیار مشترکان اعتباری ایرانسل قرار می‌دهد. فعال‌سازی این بسته‌ی ماهانه با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱*۵*۵۵۵* انجام می‌شود و قیمت آن ۲۲۲ هزار تومان است.

درباره: نیوز آی تی

وب‌سایت نیوز آی تی در سال ۹۰ تاسیس شد و ماموریت آن اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است. ما در نیوز آی تی تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف فناوری روز دنیا به کار می‌گیریم. ما همواره سعی می‌کنیم تا اخبار و مقالات دست اول دنیا را به موقع به مخاطبین خود ارائه کنیم، تمامی اخبار و مقالاتی که در این سایت منتشر می‌شوند یا توسط خود نویسندگان سایت مستقیما نگارش می‌شوند یا بصورت کامل از منابع خارجی ترجمه و نگارش و تهیه می‌گردند، بنابراین در انتشار مطالب هرگز از منابع فارسی کپی برداری نخواهد شد، همچنین تمامی مطالب ترجمه شده با ذکر ناشر و لینک به صفحه مقاله اصلی همراه خواهند بود.

0 دیدگاه در “ایرانسل تعرفه ترافیک سایت‌های داخلی را ۵۰ درصد کاهش داد؛ ارائه بسته ویژه”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه