سونی از ایرباد Xperia Ear به همراه دستیار صوتی شخصی رونمایی کرد

در ماه فوریه گذشته بود که سونی خبر از تولید دستگاه کوچکی و بدون سیمی به نام Xperia Ear داد که قرار بود در گوش قرار گرفته و به عنوان دستیار صوتی کاربر عمل کند؛ با این همه سونی در آن زمان اطلاعات چندانی درباره نحوه عملکرد Xperia Ear، قیمت و تاریخ عرضه آن منتشر نکرد و نمی دانستیم باید دقیقاً منتظر چه چیزی باشیم.

Sony-Xperia-Ear2-w600 sony-xperia-ear-w600

اما ساعتی پیش کمپانی ژاپنی سونی رویداد خود در نمایشگاه IFA 2016 را برگزار کرد و سخنانی درباره Xperia Ear و دستیار صوتی آن بیان نمود که ذهنیت روشن تری نسبت به این دستگاه برایمان به ارمغان می آورد. اکسپریا ایر قرار است از طریق یک اپلیکیشن مخصوص که اطلاعات را میان دو دیوایس همگام سازی می کند، برای موبایل های هوشمند، نوعی «تعامل صوتی» با کاربر داشه باشد.

به بیان واضح تر، بسیاری از اطلاعات کارآمد و مهم، مانند اعلانات مربوط به رویدادهای مختلف، تغییرات آب و هوایی و یادداشت های تقویمی به صورت مستقیم در گوش کاربر اعلام می شوند تا کاربر در جریان آخرین وقایع قرار گیرد. هنوز مشخص نیست که دستیار صوتی سونی چه صدایی خواهد داشت اما می توان انتظار داشت که مثل تمام دستیارهای صوتی مشابه، از صدایی مونث برای آن استفاده شود.

بنابر اعلام رسمی سونی، Xperia Ear از ماه نوامبر سال جاری میلادی در بازار کشورهای خاصی در دسترس خواهد بود. هنوز اطلاعاتی درباره قیمت گذاری دستگاه و بازارهایی که ابتدا در آنها عرضه خواهد به میان نیامده و باید تا عرضه اطلاعات تکمیلی منتظر باقی ماند. ناگفته نماند که این ایرباد در رنگ مشکی عرضه می شود و با خرید آن، یک فندک Zippo با بدنه پلاستیکی نیز دریافت خواهید کرد.

برچسب ها

درباره: مهدی قربانی

هرچه در جستجوی آنی آنی -- یک گیک آی تی -- منتقد و خبرنگار -- عاشق تولید محتوا و ایده پردازی -- علاقمند به عکاسی -- مدیریت و سردبیر سایت نیوز آی تی

0 دیدگاه در “سونی از ایرباد Xperia Ear به همراه دستیار صوتی شخصی رونمایی کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه