سامانه‌ای برای استخدام

اگر متقاضی پیدا کردن کار هستید و چندان هم علاقه به گرفتن روزنامه و جست‌و‌جو در صفحات آگهی استخدام ندارید، می‌توانید از سرویس «چکاره‌ای» استفاده کنید. «چکاره‌ای» سامانه‌ استخدامی است که هر لحظه به‌روز می‌شود تا کارفرمایان و کارجویان در لحظه به اخبار و رویدادهای استخدامی دسترسی داشته باشند. براساس آنچه تیم سرویس «چکاره‌ای» یادآور شده‌اند، این سرویس در تلاش است تا  با ارائه آمارها و اطلاعات دقیق مرتبط با کارفرمایان و کارجویان باعث رونق‌ بخشی کسب و کار کشور شود.
Untitled-1

این سایت بسیار ساده طراحی شده است و شما به عنوان کارفرما یا کارجو می‌دانید که باید از کدام قسمت استفاده کنید. در صفحه اصلی سایت دو بخش مجزا برای کارفرمایان و کارجویان در نظر گرفته شده است. اگر شما کارفرما هستید بهتر است لیست استخدامی مورد نظر خود را در سایت بگذارید یا اگر کارجو هستید سایت به شما کمک می‌کند که یک رزومه استاندارد ساخته و برای انتشار در سایت بگذارید. موارد استخدامی در این سایت به صورت نوار افقی دیده می‌شود که از میان آن می‌توان به استخدام در بانک،دولت، بخش خصوصی، آموزش و پرورش، سراسری، مدیر و بازاریاب اشاره کرد. اگر به دنبال کاری هستید که در فهرست‌های استخدامی سایت دیده نمی‌شود بهتر  است از قسمت «استخدام‌های ویژه» کمک بگیرید. با انتخاب این بخش صفحه‌ای پیش روی کارجویان باز می‌شود که در آن می‌توانند عنوان شغلی دلخواه براساس مهارتی که دارند را ثبت کنند و همچنین اینکه دوست دارید در بخش دولتی کار کنید یا بخش خصوصی و بعد کلید جست‌و‌جو را انتخاب کنید. اگر شغلی براساس نیاز شما در سایت ثبت شده باشد آن را به شما نشان می‌دهد. برای شروع به سایت www.chekarei.com مراجعه کنید.

برچسب ها

درباره: مهدی قربانی

هرچه در جستجوی آنی آنی -- یک گیک آی تی -- منتقد و خبرنگار -- عاشق تولید محتوا و ایده پردازی -- علاقمند به عکاسی -- مدیریت و سردبیر سایت نیوز آی تی

0 دیدگاه در “سامانه‌ای برای استخدام”

پاسخ دهید

اشتراک خبرنامه