راه‌اندازی سامانه گزارش “زیرمیزی پزشکان”

Gal.Corruption-bribery.jpg_-1_-1

مدیرکل دفتر نظارت بر اعتباربخشی و امور درمان وزارت بهداشت از راه‌اندازی سامانه ویژه خبرنگاران و نمایندگان مجلس برای ارائه گزارش “زیرمیزی” و دیگر تخلفات پزشکی خبر داد.
سیدمحمدحسین میردهقان در حاشیه برنامه رادیو گفت‌وگو با موضوع «زیر میزی» درباره اینکه وقتی بیماران با تخلفات دریافت‌های غیرمتعارف “زیرمیزی” مواجه می‌شوند در نهایت باید با سامانه ۱۶۹۰ (نظارت بر اجرای تعرفه خدمات سلامت “زیرمیزی”) تماس حاصل کنند که متعاقباً روند رسیدگی به این تخلفات نیز زمانبر است، بنابراین برای تسهیل در این زمینه وزارت بهداشت چه اقدامی خواهد کرد؟ به تسنیم اظهار داشت: روند رسیدگی به گزارشات علی‌الخصوص تخلفات پزشکی و دریافت‌های غیرمتعارف “زیرمیزی” در طول ۲۴ تا ۴۸ ساعت صورت می‌پذیرد.
مدیرکل دفتر نظارت بر اعتباربخشی و امور درمان وزارت بهداشت تصریح کرد: با این وجود برای اصحاب رسانه و نمایندگان مجلس که همیشه به نوعی منبع اطلاعات بسیار سریع از تخلفات پزشکی از جمله “زیرمیزی” هستند سامانه ویژه ای را راه اندازی می‌کنیم تا گزارشات آنها به نام خودشان ثبت و در کمترین زمان و به صورت ویژه رسیدگی شود.
به گزارش تسنیم میردهقان، تشریح جزئیات بیشتر درباره فعالیت این سامانه ویژه برای خبرنگاران و نمایندگان مجلس جهت ارائه گزارش “زیرمیزی” و دیگر تخلفات پزشکی را به روزهای آینده موکول کرد.

درباره: نیوز آی تی

وب‌سایت نیوز آی تی در سال ۹۰ تاسیس شد و ماموریت آن اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است. ما در نیوز آی تی تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف فناوری روز دنیا به کار می‌گیریم. ما همواره سعی می‌کنیم تا اخبار و مقالات دست اول دنیا را به موقع به مخاطبین خود ارائه کنیم، تمامی اخبار و مقالاتی که در این سایت منتشر می‌شوند یا توسط خود نویسندگان سایت مستقیما نگارش می‌شوند یا بصورت کامل از منابع خارجی ترجمه و نگارش و تهیه می‌گردند، بنابراین در انتشار مطالب هرگز از منابع فارسی کپی برداری نخواهد شد، همچنین تمامی مطالب ترجمه شده با ذکر ناشر و لینک به صفحه مقاله اصلی همراه خواهند بود.

0 دیدگاه در “راه‌اندازی سامانه گزارش “زیرمیزی پزشکان””

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه