تماشا کنید: سونی اسمارت واچ 3 در کنار اندروید 5 ویر

sony-smartwatch-0349.0

“اسمارت واچ” اولین تلاش تجاری در زمینه ساعت های هوشمند است. تلاشی که سونی آن را به بازار عرضه کرد و در نوع خود دستگاه خوبی بود. بعد از آن این شرکت تلاش خوبی را در زمینه ابزارهای پوشیدنی به ثمر رساند. و حالا اسمارت واچ 3! ویدیوی از بررسی این دستگاه همراه با اندروید WEAR نسخه 5 برای شما آماده کرده ایم که دین آن خالی از لطف نیست.

sony-smartwatch-0396.0-710x434

طراحی را می توان شاخص ترین بخش این ساعت هوشمند برشمرد. ساعتی زیبا با پشت فلزی و بند لاستیکی که به راحتی قابل تعویض است. شارژر این دستگاه بر خلاف دیگر دستگاه ها خیلی معقول است و تنها یک پورت میکرو USB است.

مقاومت در برابر آب به یکی از صفات بارز این دستگاه تبدیل شده است و این دستگاه هم این قابلیت را دارد. یکی از شاخص ترین موارد این ساعت هوشمند را می توان در سیستم عامل آن جستجو کرد. جایی که اندروید ویر (WEAR) یعنی نسخه مخصوص اندروید برای ابزارهای پوشیدنی در قلب آن می تپد.
در این ویدیو تیری به دو نشان است، اسمارت واچ 3 و اندروید ویر 5 در کنار هم. بازده و عملکرد این دو سخت افزار و نرم افزار در کنار هم ستودنی است.

سخن را کوتاه و شما را به تماشای ویدیو دعوت می کنیم و قبل از آن نظر شما را درباره این دستگاه جویا می شویم:

برچسب ها

درباره: مهدی قربانی

هرچه در جستجوی آنی آنی -- یک گیک آی تی -- منتقد و خبرنگار -- عاشق تولید محتوا و ایده پردازی -- علاقمند به عکاسی -- مدیریت و سردبیر سایت نیوز آی تی

0 دیدگاه در “تماشا کنید: سونی اسمارت واچ 3 در کنار اندروید 5 ویر”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه