بهره‌مندی ۲ میلیون و ۸۰۰ ایرانی از اینترنت پرسرعت

عبدالعظیم قنبریان در مراسم افتتاح ۳۸۳ طرح مخابراتی که ظهر دیرودر سالن همایش مخابرات خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: استفاده از فضای مجازی یکی از حیاتی‌ترین شاخصه‌های اقتصادی هر کشور است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.وی ادامه داد: در کشور گام‌های اساسی برای استفاده از فضای مجازی برداشته شده و این را می‌توان در فعالیت‌های چند سال اخیر مخابرات مشاهده کرد.معاون شبکه شرکت مخابرات ایران با اشاره به تعداد مشترکان اینترنت افزود: در سال ۸۸ بیش از ۹۸۸ هزار مشترک پرسرعت داشتیم ولی اکنون این میزان به ۲ میلیون و ۸۰۰ نفر رسیده که می‌تواند افزایش پیدا کند.

اینترنت

وی با بیان اینکه مخابرات پنج عنوان افتخار در زمینه‌های مختلف کسب کرده است، گفت: امیدواریم با کمک و حمایت تمام کسانی که به دنبال توسعه این مجموعه هستند بتوانیم گام‌های بهتری در بخش ارتباطی کشور برداریم.

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

وب‌سایت نیوز آی تی در سال ۹۰ تاسیس شد و ماموریت آن اطلاع رسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است. ما در نیوز آی تی تمام تلاش خود را برای بالابردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف فناوری روز دنیا به کار می‌گیریم. ما همواره سعی می‌کنیم تا اخبار و مقالات دست اول دنیا را به موقع به مخاطبین خود ارائه کنیم، تمامی اخبار و مقالاتی که در این سایت منتشر می‌شوند یا توسط خود نویسندگان سایت مستقیما نگارش می‌شوند یا بصورت کامل از منابع خارجی ترجمه و نگارش و تهیه می‌گردند، بنابراین در انتشار مطالب هرگز از منابع فارسی کپی برداری نخواهد شد، همچنین تمامی مطالب ترجمه شده با ذکر ناشر و لینک به صفحه مقاله اصلی همراه خواهند بود.

0 دیدگاه در “بهره‌مندی ۲ میلیون و ۸۰۰ ایرانی از اینترنت پرسرعت”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه